Vilniaus lopšelyje-darželyje organizuojamas papildomas vaikų ugdymas:

        Anglų kalbos pamokėlės

Vaikai susipažįsta su patraukliais, žaismingais personažais, kartu su jais dainuodami bei judėdami, lengvai įsimena naujus anglų kalbos žodžius, pereidami prie sakinių.

       Futboliukas

Futbolo treniruočių metu vaikai natūraliai, be papildomo streso treniruojasi, stiprėja fiziškai, tobulėja techniškai, varžosi bei gauna teigiamas emocijas. Treniruočių metu vaikai tampa vikresni, greičiau išmoksta įvairių futbolo elementų.

         Muzikinis teatriukas     

Muzikinio teatriuko metu vaikai ne tik vaidins, improvizuos, bet ir dainuos, šoks, įgys pasitikėjimo savimi, drąsos, lavins vaizduotę ir kūrybiškumą. Lankydami muzikinio teatriuko užsiėmimus, vaikams lengviau sekasi mokytis mokykloje.

          Šokių studija

Jos metu ugdoma vaikų klausa, koordinacija judant, fizinė ištvermė, skatinama teigiama patirtis scenoje bei pasitikėjimas savimi. O kartu tai – neeilinė mankšta!

          Šachmatų studija

Šachmatai – tai menas, sportas ir mokslas! Šis žaidimas vysto loginį, kūrybinį, erdvinį mąstymą. O kartu ir kantrybę, dėmesingumą, gebėjimą laimėti bei pralaimėti.

           Jogos užsiėmimai

Tai galimybė patirti save čia ir dabar. Tai įgūdžio atsipalaiduoti, sąmoningai kvėpuojant bei stebint savo pojūčius įvairiose pozose, lavinimas. Suteikia kūnui lankstumo, protui – atsipalaidavimo ir susitelkimo.