Ukmergės g. 204, Vilnius,

Tel.: 8 (5) 2422845, 8 (5) 2417020,

El. paštas rastine@varpelis.vilnius.lm.lt,

Įmonės kodas: 190030019,

Sąskaita LT39 7044 0600 0141 3365

Pakilkit į mėlyną aukštį

Ir skriskit pirmyn tarsi paukščiai,

Mokyklon, išskleidę sparnus,

Palikę mažuosius draugus.

Skaisti vasaros saulė ir kvepiantys pievų žiedai tarytum byloja, kad atėjo metas priešmokyklinukams atsisveikinti su darželiu. Darželio  išleistuvės žymi svarbią ribą ir etapą vaikų ir jų tėvų gyvenime – darželinukų atsisveikinimą su nerūpestinga vaikyste darželyje, ruošimąsi rimtesniam žingsniui, t. y. nuo rudens jau sėstis į mokyklos suolą.

..Pelėdžiukų” grupės vaikai atsisveikindami su darželiu  aplankė ,,Pelėdų parką”, kur pamatė ir sužinojo daugiau apie neįprastus, paslaptingus ir įdomius paukščius – pelėdas. Vaikai išsiaiškino kuo skiriasi pelėda nuo apuoko, kuo minta pelėdos, kiek pelėdos gyvena, kaip savo išvaizda prisitaiko prie aplinkos. Taipogi pamatė sakalą, juodvarnį, triušiukus. Vaikų atminty išliks paskutinė išvyka su savo grupės draugais, kuri primins išminties simbolį – PELĖDĄ.

Vėliau ,,Pelėdžiukų”  ir  kitą dieną –  ,,Aitvariukų” grupės vaikučiai visiems susirinkusiems parodė gražų koncertą, kuris buvo be galo nuoširdus ir šiltas. Žiūrėjome į auklėtinius ir negalėjome patikėti, kad jie užaugo, pasiruošė naujam gyvenimo etapui. Tėveliai susižavėję stebėjo, kiek jų vaikučiai išmoko darželyje. Linkime sėkmės mokykloje.